czwartek, 14 marzec 2013 12:43

Wysokie Mazowieckie – przyjadą do nas piłkarze Jagiellonii Białystok! Spotkanie z kibicami w najbliższą środę

swsystem2

007Kibice Jagiellonii będą mieli niepowtarzalną okazję do spotkania z piłkarzami swojego klubu. 20 marca w Wysokiem Mazowieckiem odbędzie się spotkanie piłkarzy z kibicami. Zawodnicy będą zachęcać fanów do udziału w akcji „Żubr. Zbiera sie na Jagę", dzięki której już wkrótce na nowym stadionie Jagiellonii powstanie imponująca oprawa.

Dzięki akcji „Żubr. Zbiera sie na Jagę" kibice z Wysokiego Mazowieckiego będą mieli okazję do spotkania z piłkarzami Jagiellonii. Będzie można porozmawiać z zawodnikami, otrzymać autograf, jednak przede wszystkim piłkarze Jagi będą zachęcać do udziału w akcji zbierania kapsli na oprawę meczową.
Podczas naszych meczów czujemy ogromne wsparcie ze strony naszych fanów, a ich doping mobilizuje nas do jak najlepszej gry. Dlatego jestem przekonany, że dzięki zaangażowaniu kibiców już wkrótce na nowym stadionie pojawi się spektakularna, historyczna oprawa meczowa. Zbierajcie kapsle Żubra i wspierajcie Jagiellonię!apeluje Tomasz Frankowski, napastnik Jagiellonii.
Spotkania z piłkarzami odbędą się w sklepach w Białymstoku, Łapach i Wysokiem Mazowieckiem. Na co dzień w tych sklepach ustawione są urny, do których można wrzucać kapsle. Dla tych, którzy podczas spotkań wrzucą najwięcej kapsli, przewidziane są bilety na mecze Jagiellonii oraz nagrody ufundowane przez Żubra – głównego sponsora Jagiellonii.
Spotkanie z piłkarzami odbędzie się 20 marca o godz. 17:00 w sklepie przy ul. Ludowej 54 w Wysokiem Mazowieckiem.
Ponadto spotkania odbędą się w Białymstoku (19 marca, godz. 17:00, Rynek Kościuszki 15) i w Łapach (21 marca, godz. 17:00, ul, Główna 1a).

007a

Jędrzej Hugo-Bader/Biuro Prasowe marki Żubr